Eesti English Русский


KOOSTÖÖ:
 
    

06/05/2014 11:49  Tervisesportlase verepõhise tervisekontrolli juurde saab TASUTA laboriarsti nõu
Spordimeditsiini SA spordiarstide ja traumatoloogide ning Quattromed HTI laboriarstide ühistööna on välja töötanud tervisesportlastele mõeldud analüüside pakett. Pakett koosneb üldkasutatavatest näitajatest, millele lisanduvad mõned spetsiifilisemad organite ja kudede talitlust kajastavad laboratoorsed testid.
Verepõhine tervisekontroll on sobiv harrastussportlasele, kes saab veenivere proovi põhjal ülevaate 11-st organismi põhinäitajast: vere üldpilt, põletiku esinemine, südame- ja veresoonkonnahaigused, maksa talitlus, põhimineraalide tase organismis, lihaskoe kahjustuste näitajad, ainevahetus jne. Paketist on võimalik saada ülevaade ülekoormuse, võimalike südameprobleemide, maksa üle- või alatalituse jms kohta, mis mõjutavad sportiva inimese enesetunnet ja spordisaavutusi. 
 
Tervisesportlase verepaketi vereproovi saab anda Spordimeditsiini SA-s (Tondi 84, III-s korrus, alates kl 9.00) või Quattromed HTI Laboris (Väike-Paala 1, II korrus, alates kl 8.00). Analüüsi andmise hommikul on vaja olla söömata-joomata!
 
Tervisesportlase vereanalüüsi põhipakett hind on leitav Spordimeditsiini SA hinnakirjas.
Vereproovi andmisel küsitakse isikukood ja e-posti aadress. Analüüside tulemused koos vanusele ja soole vastavate normväärtustega saab kuni 3 tööpäeva jooksul e-posti teel. Vastuseid saab avada isikliku id-kaardi alusel.
Personaalselt konsultatsiooni tulemuste alusel on võimalik saada telefoni teel, helistades 17123, e-posti teel klienditugi@quattromed.ee või leppida konsultatsiooni aeg telefonil 17123.
Kohapealne nõustamine toimub Quattromed HTI Laboris, Väike-Paala 1, II korrus.
Tasuta nõustamisi koordineerib labor, esialgu on neid plaanis teostada kuni 2014 aasta suve lõpuni, aga labor jagab täpsemat infot huvilistele.
 
Kõik analüüsid lahti kirjeldatuna ja täpsem info paketist lingil Vereanalüüsid või labori koduleheküljel: http://www.quattromed.ee/huvitavat/vereanaluusid-tervisesportlastele/

Kõrvalkallete ilmemisel võib hiljem teha lisauuringuid, mille vajadus sõltub east, põetavatest või põetud haigustest, kehalise aktiivsusega tegelemise kestusest, selle aktiivsusest jne.

Koduleht Elitec'st