Eesti English Русский


KOOSTÖÖ:
 
    

27/09/2013 14:01  Kutse: 10.jaanuar 2014:  seminar-praktikum KINESIOTEIPIMINE LÄBI PRAKTIKA.


Seminar-praktikumile on oodatud personaal-, rühma- ja noortetreenerid, pereõed, sportlased ja sportlaste tugimeeskondade liikmed. Seminari läbinu saab praktilise baasoskuse kinesioteibi kasutamisest vigastuste ennetamisel ning kergemate
skeletilihassüsteemivigastuste ravis. Tegemist on kordusseminariga, sest 22.nov seminaril täitusid kohad kiiresti.

Seminaril on esimene tund teooria kinesioteipmisest tunnustatud spordifüsioterapeut Lauri Rannama (Füsioteraapia Kliinik OÜ) poolt ning järgmised 3 tundi saavad kõik osalejad läbi teha teipimised enamlevinud piirkondadele nii täiskasvanutele kui ka noorsportlastele. Kõik osalejad saavad ühe rulli kinesioteipi, millega praktiseerida kohapeal ja hiljem kasutada igapäevatöös.
Seminarile on vajalik kaasa võtta käärid!

Koht: Tallinna Ülikooli Terviseteaduste ja Spordi Instituut, Tallinn, Tondi 55 (II korrus).

Loengu osalustasu on 30€, kohapeal, 10 jaanuaril 35€. Sisaldab loengu materjale, kohvipausi ja üht rulli kinesioteipi. Osaleja saab Tallinna Ülikooli tunnistuse 4 täiendkoolitustunniga, mis on vajalikud treeneri kutsekvalifikatsiooni säilitamiseks.

Hetkel on ka 10.01 seminaril kohad täis, registreerime ootejärjekorda huvilisi. Oma osalemissoovist teata  www.tlu.ee/tsi või e-posti teel katrin.soidra-zujev@tlu.ee.

Kutse failina leiab siit.

Lisainfo:
Katrin Soidra-Zujev
TLÜ, Terviseteaduste ja Spordi Instituut, projektijuht 
Tel: 372 699 6555


Koduleht Elitec'st